Тренінги розроблені професійними викладачами центру Сократ для своїх колег. На них можна дізнатись найсучасніші способи викладання, які будуть захоплювати і викладачів і їх студентів…

Курс номер одинОснови кібербезпеки для вчителів початкової школи

STEM-центр “Сократ” у рамках реалізації Громадського проекту №470 “Основи кібербезпеки для вчителів початкової школи” провів навчання вчителів початкової школи Дніпровського району міста Києва на базі НВК 141 «ОРТ» .

Основи кібербезпеки у школі.pdf

Навчальний семінар зі STEM-освіти для вчителів початкової школи

STEM-центр “Сократ” у рамках реалізації Громадського проекту №472 “СТЕМ-освіта вчителів Нової української школи” провів навчання вчителів початкової школи Дніпровського району міста Києва на базі НВК 167.

STEM-уроки для учнів 1-4 класів початкової школи.pdf

Тренінг з підвищення кваліфікації вчителів

10 жовтня 2019 року Навчальний STEM-центр “Сократ” спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова провів тренінг з підвищення кваліфікації вчителів з методики використання навчальних конструкторів Cubelets, mBot та Micro:bit у початковій та середній школі при навчанні робототехніки.

Тренінг навчального STEM-центру “Сократ”

19 листопада 2019 року

У рамках партнерства з національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова навчальний STEM-центр “Сократ” провів навчальний тренінг для вчителів початкової школи щодо методики викладання робототехніки в початковій школі.