Festo Ukraine – книга з біоніки українською мовою

     У Festo є дитяча книга про те, як інженери використовують природу для натхнення при створенні нових технологій і додатків.
     Навчальним STEM-центром “Сократ” здійснено переклад та адаптацію цієї книги з біоніки “Про тварин і технології. Як біонічні інженери досліджують і працюють”.
     Особливу подяку хочемо висловити ученицям НВК №141 “ОРТ” м. Києва Бишенко Маргариті та Бурлаєнко Анні, які прийняли участь у цьому проекті.

    “Що робить медуз, бабок, кенгуру, метеликів або слонів цікавими для науки? Що такого, що дозволяє тваринам внести свій внесок у сучасні технології? Експерти з біоніки можуть розробити комах з хобота слона. Вони можуть використовувати рій або медуз, щоб показати, як машини можуть спілкуватися одна з одною. Вони можуть використовувати стрибок кенгуру як зразок для роботи на машинах. Біонічні інженери виявляють особливі здібності тварин і застосовують їх на практиці, використовуючи ці технології для створення передових, енергозберігаючих підприємств майбутнього.”(уривок з книги “Про тварин і технології. Як біонічні інженери досліджують і працюють”)

Книга з біоніки “Про тварин і технології. Як біонічні інженери досліджують і працюють”.pdf