Тест на рівень знань з Інтернету речей в рамках Європейського тижня цифрової грамотності

All Digital Week — або Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились більше 1 300 000 учасників.

У 2021 році вперше Міністерство цифрової трансформації України об’єднає представників держави, бізнесу та громадян у рамках ініціативи та проведе масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта.

Компанія Cisco підготувала для вас тест на рівень знань з безпеки в Інтернеті речей. Серед тих знавців, хто отримає 70 і більше балів, компанія Cisco визначить 10 переможців і рандомно розіграє подарунки.

Інтернет речей (англ. Internet of Тhings, IoT) уже давно не є новою технологією, хоча більшість про неї знає вкрай мало. IoT — це коли ваша техніка взаємодіє, тобто обмінюється даними, з вами та між собою. Інакше кажучи, Інтернет речей — це підключення машини до машини без участі людини. IoT може працювати в єдиній системі керування «розумним домом», де ви за допомогою декількох кліків зі смартфона можете «наказати» чайнику скип’ятити воду.

Користування ІоТ-пристроями потребує розуміння, як захистити домашню мережу, до якої через ці пристрої можуть доступитися зловмисники.

Пройдіть тест, дайте відповіді на запитання та дізнайтеся свій рівень знань з безпеки в IoT!

Переможці розіграшу призів будуть оголошені 12 квітня о 12:00 на нашому сайті та на сторінці у Facebook, а також на сторінці Cisco у Facebook.

Дізнатися більше про IoT та кібербезпеку можна з курсів «Вступ до Інтернету речей» та «Вступ до кібербезпеки», які розробила компанія Cisco.

Запрошуємо долучатись на навчання в Академії Cisco СТЕМ-центру “Сократ”. Курси доступні українською мовою.