6-8 років 6-8 років

Кількість занять: 12
Вік слухача: 6+

Cubelets – це перше знайомство для вашої дитини зі світом роботів. Тут є базові компоненти роботів, що відповідають за рух, чутливість та розум.

Cubelets. Рівень 2 Cubelets. Рівень 2

Кількість занять: 12
Вік слухача: 9+

Cubelets працюють за певними правилами. Але ми можемо змінювати ці правила навчаючись програмувати наші Cubelets. Програмувати, це як говорити іншою мовою. Якщо ви можете говорити їхньою мовою, ви можете змінити їх поведінку.

Lego-конструювання. Прості механізми Lego-конструювання. Прості механізми

Кількість занять: 36
Вік слухача: 6+

Цей курс дозволяє учням освоїти призначення простих механізмів в повсякденному житті, принципи взаємодії між ними, навчитися використовувати в мові спеціальні технічні терміни, так як: зубчасті колеса, важелі, ролики та інші.

WeDo 2.0 WeDo 2.0

Кількість годин: 20
Вік слухача: 8+

WeDo 2.0

Робототехніка з ROBOTIS DREAM. Рівень 1 Робототехніка з ROBOTIS DREAM. Рівень 1

Кількість годин: 12
Вік слухача: 9+

На цьому курсі знайомить учнів з основами робототехніки. Ви будете конструювати роботів, навчитесь базовим принципам роботи механізмів та основ кінематики. Ваші двоногі або чотириногі крокуючі роботи будуть приводитися у дію за допомогою електродвигуна

mBlock Ranger mBlock Ranger

Кількість годин: 20
Вік слухача: 10+

Lego. Наука і технологія Lego. Наука і технологія

Кількість годин: 20
Вік слухача: 10+

Курс призначений для вивчення основних законів механіки і теорії магнетизму; сприяє розвитку технічної творчості учнів в процесі роботи по проектуванню, збиранню, тестуванню та модифікації трьохвимірних навчальних моделей.

Lego. Пневматика Lego. Пневматика

Кількість годин: 20
Вік слухача: 10+

Протягом курсу діти вивчатимуть основи пневматики і принципи роботи пневматичних машин. На заняттях вони зможуть наочно дослідити закони пневматики і самостійно провести дослідницькі експерименти.

Lego. Відновлювальні джерела енергії Lego. Відновлювальні джерела енергії

Кількість годин: 20
Вік слухача: 10+

Курс дозволяє учням дізнатися більше про поновлювані джерела, сонячні батареї, турбіни, мотори-генератори, світлодіоди.

Tetrix Tetrix

Кількість годин: 20
Вік слухача: 10+

“Конструювання роботів з використанням TETRIX® PRIME”. TETRIX® PRIME – це іноваційний підхід у системах побудови роботів, який використовується для того, щоб навчити різним складовим STEM-освіти (наука, технологія, інжеренія і математика) без складних конструкцій що використовуються в інших системах конструювання.

Robotis STEM Robotis STEM

Кількість занять: 16
Вік слухача: 10+

Мікроелектроніка на базі Arduino Мікроелектроніка на базі Arduino

Кількість годин: 16
Вік слухача: 14+

Наш курс складається з серії практичних завдань про створення речей, які працюють самі: вивчають світ, приймають рішення і діють – рухаються, обмінюються даними один з одним, з людиною, керують іншими пристроями.

Інтернет речей з Raspberry PI Інтернет речей з Raspberry PI

Кількість годин: 20
Вік слухача: 12+

Micro:bit Micro:bit

Кількість занять: 16 занять /90 хвилин
Тривалість: 4 місяці
Вік слухача: 7+ років
Вхідні вимоги: LEGO. Перші механізми

Мінікомп’ютер Micro Bit (також відомий як BBC Micro Bit, або micro:bit) є вбудованою системою з відкритим вихідним кодом на основі процесора ARM, яка розроблена відомою компанією BBC для використання в комп’ютерній освіті у Великобританії.
Вперше було оголошено про запуск компанії BBC’s Make It Digital 12 березня 2015 року, з метою надання 1 мільйону пристроїв для учнів Великобританії. Кінцевий дизайн пристрою та його особливості були оприлюднені 6 липня 2015 р., тоді як фактична поставка розпочалась в лютому 2016р.
Пристрій має розмір половини кредитної картки та процесор ARM Cortex-M0, акселерометр, магнітометр, підключення через Bluetooth та USB, дисплей з 25 світлодіодів, 2 програмовані кнопки і може працювати від USB або зовнішнього акумулятора. Входи і виходи пристрою доступні через п’ять широких контактів, які є частиною великого 23-контактного роз’єму.