Основи графіки в Adobe Photoshop

Основи графіки в Adobe Photoshop

Кількість уроків: 12 уроків
/24 години
Тривалість: 3 місяці
Вік слухача: 14+ років
Рівень курсу: початковий

Основи графіки в Adobe Photoshop – це універсальна програма, що може використовуватися у багатьох галузях: професійна обробка фото, створення малюнків або колажів та навіть робота з документами. Всі ці можливості можна будет відкрити для себе на курсі вивчення основ Adobe Photoshop і використовувати для втілення ваших фантастичних задумів.

На курсі ми детально вивчаємо можливості програми Adobe Photoshop і спосіб їх оптимального використання. Ви навчитеся за допомогою легких маніпуляцій досягати неперевершеного вигляду роботи, і втілити у реальність всі свої фантастичні ідеї.

Adobe Photoshop

Зміст курсу

Заняття 1

Відповідаємо на питаня “Для чого створений фотошоп?”, знайомимось і звикаємо до інтерфейсу, розглядаємо найважливіші інструменти. Розглядаємо таку можливість, як виділення, які є способи виділення, як його практично використовувати та, взагалі, навіщо.

Заняття 2

Починаємо працювати з шарами та масками, тобто накладати та змінювати зображення так, щоб це було якумога зручніше для нас, та максимально непомітно для інших. Вчимося правильно вирізати частину зображення та не втрачати необхідних деталей.

Заняття 3

Знайомимося з різноманітними ефектами, які можливо накласти на зображення, розглядаємо де їх можна використати та у які химерні форми повернути. Створюємо простий колаж, беручи до уваги набуті знання..

Заняття 4

Вчимося відрізняти тон від кольору у зображенні та налаштовувати їх так, щоб наш колаж виглядав, як справжнісіньке фото, без натяку на зміни в ньому. Вчимося змінювати кольри – всі або тільки окремі з них, а також підлаштовувати контраст зображення, як нам потрібно.

Заняття 5

Навчаємося таємному знанню перетворення чорно-білого зображення на кольорове. Виконуємо практичне завдання, що стосується налаштування тону та кольору у колажах.

Заняття 6

Вчимося малювати у Adobe Photoshop, беручи до уваги специфіку програми. Розглядаємо, для яких саме малюнків вона підходить та як досягти найкращого результату. Створюємо малюнки за допомогою пензля та художніх ефектів, доступних у программі.

Заняття 7

Досліджуємо векторні інструменти та їх застосування у цифровому малюнку. Залучаємо до створення ілюстрацій технічні можливості програми, лінійки та різні способи удосконалення картинки.

Заняття 8

Навчаємося використовувати у нашому раціональному малюванні кольорові ефекти, доступні у Adobe Photoshop, щоб підсилити ефектність малюнку. Створюємо неймовірну цифрову ілюстрацію, використовуючи усі існуючі можливості.

Заняття 9

Відповідаємо на питання “Що таке ретуш, в чому вона полігає та навіщо потрібна?” Починаємо професійно ретушувати фото, тобто доводити їх до стану, близького журнальним фотознімкам. Вивчаємо способи покращити вигляд нашого знімку та посилити емоції його перегляду.

Заняття 10

Ретушуємо портрет та досліджуємо, які особливості має саме цей вид ретуші: як працювати з текстурою шкіри людини, що підкреслювати, а що приховувати. Виконуємо практичне завдання на вибір та закріплюємо вивчені знання.

Заняття 11

Вчимося використовувати Adobe Photoshop для створення макетів документів та різної поліграфії: працюємо з текстом, векторами та допоміжними елементами для створення точних та зручних схем побудови макетів. Знайомимося з mockup та вчимося їх використовувати.

Заняття 12

Заключний урок, повністю присвячений закріпленню вивченого матеріалу. На ньому виконуємо творче завдання на вибір, що вміщає у собі багато різних технік, які ми вчили протягом курсу. Після створення цієї роботи ви можете з гордістю сказати, що освоїли Adobe Photoshop.

По закінченню курсу ви навчитеся:

  • Редагувати фото, доводити його до ідеального вигляду
  • Професійно ретушувати портрети, беручи до уваги всі деталі
  • Робити колажі, що мають високу ступінь реалістичності
  • Використовувати всі можливості Photoshop для малювання
  • Розуміти та працювати зі складними макетами із Інтернету

    Попередня реєстрація на курс*

    *після реєстрації менеджер зв'яжеться з вам для уточнення графіку занять