Основи графіки в Adobe Illustrator

Основи графіки в Adobe Illustrator

Кількість уроків: 8 уроків
/16 годин
Тривалість: 2 місяці
Вік слухача: 14+ років
Рівень курсу: початковий

Adobe Illustrator – найбільш розповсюджений векторний графічний редактор. Це ідеальний інструмент для створення ілюстрацій для веб-дизайну або стикерів, але, звісно, це не всі його можливості. Як максимально використовувати можливості Adobe Illustrator ви дізнаєтеся на цьому курсі.

Adobe Illustrator – найбільш розповсюджений векторний графічний редактор. Надзвичайно зручний, коли до нього звикаєш, він має напрочуд широкі можливості у використанні. Векторні зображення – ідеальні для сьогоднішнього цифрового простору: вони використовуються у веб-ілюструванні, створенні іконок і стикерів, завдяки своїм властивостям. Але, звісно, створення епічних картин, що не поступаються реальним теж можливе. Всі тонкощі і особливості створення найбільш простих та красивих зображень за допомогою Adobe Illustrator ми розберемо у нашому курсі.

Зміст курсу

Заняття 1

Відповідаємо на питання “Що таке вектор і чим векторні зображення відрізняються від звичайних?”, знайомимось і звикаємо до інтерфейсу, розглядаємо найважливіші інструменти. Навчаємося створювати прості об’єкти та елементарно з ними працювати.

Заняття 2

Навчаємося створювати складні форми з простих фігур за допомогою специфічних інструментів Adobe Illustrator. Об’єднуємо, групуємо, з’єднуємо, розрізаємо та блокуємо об’єкти, знайомимося з допоміжними інструментами для точної роботи.

Заняття 3

Вчимося працювати з прив’язкою до сітки та направляючих ліній. Створюємо складний логотип за допомогою простих фігур та наших знань.

Заняття 4

Розглядаємо різницю між малюванням за допомогою пера та за допомогою пензля. Вчимося налаштовувати товщину контуру, плавність лінії та її фактуру при малюванні. Навчаємося створювати власні пензлі та стилі малювання.

Заняття 5

Досліджуємо особливості роботи з кольорами у Adobe Illustrator: розфарбовуємо об’єкти за допомогою ко льорів, градієнтів, текстур та фактур. Вивчаємо, як ці можливості найкраще взаємодіють для створення майстерного зображення.

Заняття 6

Навчаємося користуватися додатко вими ефектами для шарів та кольорів, щоб зробити нашу ілюстрацію більш яскравою, або більш цільною, або посилити інший ефект від неї. Створюємо наш векторний малюнок, використовуючи набуті до цього знання.

Заняття 7

Розглядаємо можливості Adobe Illustrator для створення поліграфічних макетів, особливості роботи з текстом та растровими зображеннями, переведення їх у векторні силуети для практичних або естетичних цілей.

Заняття 8

Створюємо складну ілюстрацію-плакат, застосовуючи всі вивчені протягом курсу техніки та гордо закінчуємо курс професійною роботою.

По закінченню курсу ви навчитеся:

  • Створювати логотипи, орнаменти та інші форми, вільні до маштабування
  • Створювати складні, багатошарові ілюстрації
  • Створювати прості у виконанні та витончені у вигляді стикери та малюнки
  • Створювати макети для поліграфії та веб-дизайну у найбільш практичному для них форматі
  • Стилізувати фото під цифрові малюнки

    Попередня реєстрація на курс*

    *після реєстрації менеджер зв'яжеться з вам для уточнення графіку занять