Веб-дизайн Веб-дизайн

Курс “Веб-дизайн” дозволить учням отримати базові теоретичні знання та практичні навички створення веб-сайтів. Курс розрахований на тих, хто хоче в подальшому самостійно займатися проектуванням сайтів.

3D моделювання у програмі 3D MAX 3D моделювання у програмі 3D MAX

К-сть годин: 32
Вік: 14+
Рівень: поч.

У наше століття бурхливого розвитку інформаційних та мультимедійних технологій у кожної людини є вже базове уявлення про такі поняття як трифимірна графіка та тривимірне моделювання.

Комп’ютерна графіка Комп’ютерна графіка

Комп’ютерна графіка – це графіка, тобто зображення, які створюються, перетворюються, оцифровуються,обробляються і відображаються засобами обчислювальної техніки, включаючи апаратні і програмні засоби.

Основи графіки в Adobe Photoshop Основи графіки в Adobe Photoshop

К-сть годин: 24
Вік: 14+
Рівень: поч.

На цьому курсі знайомить учнів з основами робототехніки. Ви будете конструювати роботів, навчитесь базовим принципам роботи механізмів та основ кінематики. Ваші двоногі або чотириногі крокуючі роботи будуть приводитися у дію за допомогою електродвигуна

Основи графіки в Adobe Illustrator Основи графіки в Adobe Illustrator

К-сть годин: 16
Вік: 14+
Рівень: поч.

Adobe Illustrator – найбільш розповсюджений векторний графічний редактор. Це ідеальний інструмент для створення ілюстрацій для веб-дизайну або стикерів, але, звісно, це не всі його можливості. Як максимально використовувати можливості Adobe Illustrator ви дізнаєтеся на цьому курсі.

Комп’ютерна анімація Комп’ютерна анімація

К-сть годин: 32
Вік: 14+
Рівень: сер.

Greenfoot – це середовище програмування на Java, яке має всі ознаки конструктора ігор: дуже простий в освоєнні, спрощує і примскорює розробку софта та ігор в 2D або 3D. Програмування в середовищі Greenfoot рекомендується підліткам та програмістам-початківцям.

Фотомонтаж Фотомонтаж

К-сть годин: 32
Вік: 14+
Рівень: сер.

Фотомонтаж – це процес та результат створення складеного фотозображення шляхом розрізання та суміщення елементів різних фото. Сьогодні фотомонтаж здійснюється за допомогою растрового або векторного графічного редактора та іншого програмного забезпечення дял редагування зображень.

Відеомонтаж Відеомонтаж

К-сть годин: 32
Вік: 14+
Рівень: сер.

Будь-який відзнятий відеоматеріал, перед тим, як подати в ефір, записати відеофільм на DVD, треба змонтувати, тобто прибрати “зайві” відеосюжети, склеїти окремі шматочки відеоматеріалу, виконати між ними переходи, додати спецефекти та субтитри.