В цьому завданні ми з’ясуємо що для зміни поведінки робота перепрограмувати його не обов’язково.

Інструкції:

В завданні #2 ви додасте модуль двигуна до робота, якого ви побудували в завданні #1. Якщо ви ще не виконали його, або вам потрібно знову зібрати робота з нуля, поверніться до нього.

1. Як тільки ви виконали програму завдання #1, завершіть вашого робота подібно як на фото нижче. Зауважте, що модуль двигуна може використовуватись в обох положеннях. Запрограмований модуль із завдання #1 є важливим при складанні робота, але може бути встановленим в обох положеннях.

2. Зараз ми не будемо займатись програмуванням. В даному завданні ми будемо вивчати взаємодію між перепрограмованим модулем двигуна із завдання #1 і модуля запрограмованого за умовчанням. Розмістіть вашого робота в безпечному місці, увімкніть ваш модуль батареї та спостерігайте за його поведінкою.

Що відбувається, коли ви розміщуєте вашу руку або інший предмет перед модулем датчика відстані?
Чи може ваш робот слідувати за рукою?
Продовження завдання: Ви маєте робота, що слідує за предметами, які він виявляє. Як можна змінити цього робота, щоб він від’їжджав від предметів, замість того, щоб їхати за ними.

Підказка: Немає потреби в програмуванні, спробуйте переставити модулі двигунів!

3. Коли будете готові переходити до наступного завдання, оберіть перепрограмований модуль двигуна і натисніть “Restore Default Program” (відновити програму за умовчанням). Ви можете перевірити, який модуль Cubelet перепрограмовано обравши модуль двигуна (Drive Cubelet) з блок-діаграми та подивитись на стрічку “Custom Code:”. Якщо модуль було перепрограмовано, ви побачите слово “Yes”