6-8 років

Cubelets. Рівень 1. Основи конструювання роботів

Cubelets – це перше знайомство для вашої дитини зі світом роботів. Тут є базові компоненти роботів, що відповідають за рух, чутливість та розум.

Протягом курсу учні будуть створювати власних роботів, аналізувати створені моделі, будуть намагатися визначити оптимальні варіанти при побудові конструкцій роботів. Ще ніколи не можна було побудувати робота так швидко і легко! У той же час у дитини є безліч варіантів і широкий простір для творчості. Існує навіть можливість керування вашим роботом за допомогою планшету чи смартфону, використовуючи технологію Bluetooth.

Cubelets

Зміст курсу

1. Команда Cubelets

На цьому занятті діти знайомляться з командою Cubelets, тестують та вчаться управляти найменшим роботом, побудованим з Cubelets. Головною темою цього заняття є команда та вміння в ній працювати. Правила і поняття, які діти відкриють для себе на цьому занятті, допоможуть успішно спрівпрацювати з партнером по команді та в групі в цілому.

2. Світимо та співаємо

Як бачить та чує робот, а як людина? На цьому занятті збираємо роботів, які досліджують освітленість навколишнього середовища та сповіщають нам про зміни. Переважає робота в парах.

3. Cubelets вимірює

Для чого люди роблять вимірювання? Як вимірюють роботи і які засоби для цього застосовують. Вчимося використовувати результати їх вимірювань. Командна та парна робота.

4. Рухаємось від спеки

На цьому занятті у якості знайомства з роботою сенсора температури та використовуючи попередні знання проектуємо та випробовуємо “розумну” підставку для чашки з чаєм. Ми можемо контролювати процес остигання. Працюємо в команді і парах, створюючи роботів, що ріхаються від спеки.

5. Розумні кубіки – блокуючий кубик

Створюємо робота, що сам шукає дорогу. Аналізуємо та вдосконалюємо, шукаємо застосування. Робота в парах, змагання роботів.

6. Розумні кубіки – інверсія

Інверсія (лат. inversio) – перевертання, переставляння. Діти називають його “кубік навпаки”, бо його призначення змінювати робота. Де потрібні такі зміни у справжніх роботах і як таку властивість використати на практиці – цьому і присвячено це заняття.

7. Розумні кубіки – максимум та мінімум кубіки

У справжніх роботів багато сенсорів для отримання інформації про навколишній світ. Та як з ними розібратись? Як спроектувати найбільш ефективного робота?

8. Розумні кубіки – як отримати пульсацію?

Комбінації “розумних” кубіків дають несподіваний результат. Вивчаємо пульсацію, знаходимо застосування та прояви. Командна робота.

9. Управляємо роботом – Bluetooth кубік

Управляємо створеним роботом через Bluetooth за допомогою смартфона чи планшета. Змагання роботів.

10. Проекти з Cubelets

Плануємо дискотеку: музичні інструменти, світломузика, діджейский пульт.

11. Проекти з Cubelets

Розумний будинок.

12. Проекти з Cubelets

Власний проект та його втілення.

    Попередня реєстрація на курс*

    *після реєстрації менеджер зв'яжеться з вам для уточнення графіку занять